Zajímavé nápady na reklamní a dárkové předměty

Vybrat kvalitní, praktický dárek, který se bude líbit všem, pro koho je určený, není jen tak. Pokud se dárky a reklamní předměty vybírají pro větší počet lidí, pak je třeba přemýšlet nad tím, který produkt zvolit aby měl úspěch u většiny lidí a to jak muže, tak ženy i napříč věkovými kategoriemi.

Pro reklamní a jako dárkové předměty se využívají například oblečení. To konkrétně kšiltovky, čepice, bundy, vesty, reflexní vesty, košile, polokošile, trička i tílka. Často bývají vybrány i kancelářské potřeby, elektronika, věci do domácnosti i věci na sport, turistiku a cestování. Například jde o svítilny, buzoly, sportovní batohy s potiskem. Batohy se vyrábí v mnoha provedeních. Od jednoduchých látkových batohů na stahování po propracovanější batohy na sport a turistiku. Je možné vybrat z různých barev a designů. Tyto předměty ocení jak ženy, tak muži.

sportovní batohy

Velkou oblibou jsou v poslední době i předměty s přírodních materiálů jako jsou látkové tašky a batohy. Také papírové tašky, skleněné láhve na vodu, bambusové příbory a mísy, dřevěné pastelky a různé papírové a dřevěné obaly. Tyto ekologické předměty mají tu výhodu, že reklamními a dárkovými předměty se zbytečně nezvyšuje použití plastů. Některé z produktů také přispívají k využívání jednorázových igelitových sáčků nebo igelitových nádob na vodu. Jako reklamní předměty jsou tyto ekologické produkty velmi vhodné i z toho důvodu, že ukážou, jak daná firma smýšlí, a že ji záleží i na planetě a to i při propagaci svých zájmů.

ekologické dárky

Při výběrů předmětů je dobré myslet na i děti zaměstnanců. I pro ně je možné vybrat vhodný předmět. Nejčastěji jde o pastelky a věci spojené s kreslením a vyráběním. Také to mohou být plyšová zvířata a dětské oblečení.

Na všechny zmiňované produkty je možnost si nechat natisknout vlastní logo, obrázek či motto. Záleží na vás, co za motiv si na tisk vyberete. S provedením, umístěním a návrhem tisku vám jistě rádi poradí v daném obchodě.