Jednoduchá stavba pergoly


Když si rodina pořídí rodinný dům se zahradou, ať už se jedná o novostavbu nebo starší stavbu, často k němu nerozlučně patří i nějaké posezení, terasa či pergola. Plánujete si také nějakou postavit, ale máte trochu obavy, zda to nebude náročné a zda dokážete všechno tak dobře připravit a spočítat, aby během stavby nedošlo k žádnému problému a zadrhnutí? Tomu naprosto rozumíme, protože takový projekt zkrátka není úplně jednoduchý a počítat se musí, protože každý špatný řez by znamenal značné prodražení celé pergoly.

Elegantní parkování

Pro toho, kdo by si chtěl i přes obavy postavit svou oázu sám, máme skvělý produkt, kterým je pergola stavebnice. Jednoduše si tak sestavíte jak běžnou pergolu, tak i parkovací stání nebo altán. Abyste měli vše pěkně po ruce a nemuseli si s ničím dělat starosti, bude v balení i spojovací materiál a samozřejmě návod, podle kterého dáte vše jednoduše dohromady, a pak už si budete jen užívat výsledek.

Oáza zahrady

Co je lepšího než kvalitní dřevo, skvěle vypadající přístřešek, ve kterém si odpočinete, schováte se před sluníčkem, případně před deštěm a navíc ještě zkrášlíte svou zahrádku. Nemusí se to zdát, ale tento typ přístřešku umí udělat značnou proměnu celého terénu. Zvlášť pokud doladíte celý prostor nějakou hezkou skalkou, truhlíky s květinami nebo třeba jen solárními lampičkami. Zahrada by nám měla dělat především radost, a je velmi důležité vše zakomponovat tak, aby v prostoru nebyl rušivý element. I parkování pro auto může vypadat velmi elegantně – zvlášť pokud zvolíte například jednu nebo dvě zástěny, podle umístění. Na těch se pak příjemně vyjímají popínavé rostliny, které zútulní dané místo a vše tak lépe do zahrady zapadne. Zvolte si kvalitu za skvělou cenu, protože naše dřevo patří mezi špičku a především plníme veškeré legislativní požadavky do posledního puntíku. Pokud budete potřebovat, dohodneme společně i dopravu materiálu až na vaši zahradu.