Užijte si v interiéru kombinace dřeva s kovem

Když si v interiéru představíte kovový nábytek, jistě si ho spojíte s chladem. Když ho ovšem správně zkombinujete s dalšími materiály, tak z něj můžete mít nedocenitelnou součást domácnosti. Jeho údržba je velice jednoduchá a je prakticky nesmrtelný. Nezničí se a proti korozi existují kvalitní nátěry. Je tedy stylový, extrémně odolný a hodí se do jakéhokoli stylu.
kovové barovky

Hrajte si

Vybit si byt jen a pouze kovem by bylo skutečně až příliš studené. Spojení se dřevem ovšem působí velice moderně, hřejivě a stále můžete využít jakékoli doplňky i barvy. Ideální je umístit do ložnice kovovou postel a noční stolky, konferenční stolek do obýváku a podobně.

Pokud máte spíš industriální styl, vsaďte na železo, hliník nebo ocel. Do rustikálních místnost je lepší mosaz nebo měď. Do moderních interiérů je vhodná nerez či nikl, kdy je nejlepší je zkombinovat se sklem. Venkovská stavení nebo byty v přírodním stylu získají neotřelý vzhled a budou tak naprosto jedinečná. Dřevo není jediným volitelným materiálem. Doplňte vše hřejivými dekami či polštářky a máte vyhráno.
staré lyže

Ideál pro dekorace

Ať zvolíte jakýkoli druh nábytku, interiér to zaručeně odlehčí. Naopak místnost plná jen dřeva bude vypadat o hodně menší než ve skutečnosti je. Pokud nechcete přímo celé kusy nábytku, spolehněte se na lustry, lampy či svícny. Jsou teď velmi moderní a budou vypadat skvěle jednoduše kdykoli. Stejně tak je nádherná deska stolu ze dřeva a stojan například z nerezu. Záleží pouze na vás, protože možností je nepočítaně.

Až budete plánovat nákup nového vybavení, myslete nejen na obytné místnosti ale také na funkční prostory jako například dílnu. I dílenské skříně mohou být kvalitní, jedinečné a mohou vyhovovat všem vašim představám a požadavkům, stejně jako samotný vnitřek bytu. Užijte si dekorování svého domova a vytvořte z něj dokonalé místo pro odpočinek své rodiny a trávení volného času s přáteli.