70 % není málo

Když má člověk hluboko do kapsy a neví už vážně, co s tím, maje už fakt jen svou střechu nad hlavou, nejednou netuší, co si počít. Protože když nezaplatí elektřinu, odpojí ho, když nezaplatí vodné a stočné, bude na suchu, když nezaplatí daně, bude v chládku. Prostě jsou věci, které se zaplatit musí. Jenže z čeho, když má člověk už jenom jedno jediné, a sice svůj dům, byt nebo jiný prostor, v němž žije?

ohromný dům

Jistě, mohl by svůj příbytek prodat a ze získaných peněz uspokojit věřitele, jenže kde by potom žil, že? Na ulici? V nějaké strohé ubytovně pro bezdomovce? Brrr!

Ovšem pozor! Ač mu to v první chvíli možná ani nedojde, řešení pro něj stále ještě existuje. A to řešení, při němž se může hravě dostat třeba i k učiněné hromadě peněz. Může dostat na ruku až sedmdesát procent hodnoty své nemovitosti.

Že jsem se zbláznil? Že by se měl někdo spokojit s pouhými sedmi desetinami odhadní ceny své nemovitosti, toho posledního, co mu ještě zbývá?

Pokud se domníváte právě toto, vězte, že to zní bláznivě jenom proto, že jste mě nenechali domluvit.

Protože člověk může za svou nemovitost dostat až sedmdesát procent její hodnoty, ale – ne za to, že ji prodá. Přijde si totiž k takovým penězům a dál si ve své nemovitosti může žít jako dosud.

Protože jediná změna, jež v takovém případě nastane, spočívá v tom, že je tato nemovitost dána do zástavy nějaké té nebankovní finanční společnosti, jež na oplátku poskytne dotyčnému strádajícímu člověku americkou hypotéku.

Člověk se díky této hypotéce dostane rychle k penězům, aniž by si někdo příliš ověřovat jeho finanční situaci, člověk tak získá peníze i až na třicet let s možností vracet je po malých částkách.
slovo na dlani

A důvodem, proč se nikdo příliš nepídí po finanční situaci takového žadatele, je právě to, že je tento svolný zaručit se vlastní nemovitostí; a to nejen zmíněným domem či bytem, ale třeba i družstevním bytem, chatou, garáží, komerčním objektem, pozemkem a podobně. O něž by v případě, že by řádně nesplácel, přišel.

Zkrátka a dobře, v tomto případě . Třeba i za čtyř- nebo sedmiprocentní úrok, to podle konkrétních podmínek. Není to nic zdlouhavého a nic složitého, peníze jsou poskytnuty rychle a lze je využít prakticky k čemukoliv.

Jistě, nikdo tu nedostane za svou nemovitost sto procent její hodnoty, ale i těch sedmdesát procent je velice dobrý peníz. Zvláště vezmete-li v potaz, že za svou nemovitost dostanete peníze a přitom vám tato i nadále patří.