Užijte si radosti svých dětí

Co je lepšího na světě, než vidět usměvavé tváře Vašich dětí? Vidět, jak jsou šťastné a veselé? Jak prožívají překvapení a radost? Jak jsou bezelstné a svou radost prožívají bez přetvářky? Každý rodič pro takový pohled udělá cokoliv. Je to tak?

I Vy můžete svým ratolestem vyloudit úsměv od ucha k uchu a rozsvítit jim oči radostným úžasem. Nevíte, jak? Pořiďte jim trampolínu na zahradu!

děti za sítí

Nejenže uvidíte tu obrovskou radost v jejich očích, ale také na tom vyděláte.

Přestanou Vám dlouhé odpoledne, kdy se Vaše děti budou nudit a pořád Vás budou otravovat se slovy, co mají dělat. Nebudete muset vymýšlet náplň pro taková odpoledne. A dokonce ani nebudete muset každý den plánovat výlety, aby se Vaši potomci nenudili a nevymýšleli hloupé nápady, které samozřejmě i realizují!

Pokud se na Vaší zahradě objeví trampolína se sítí, budete si moci dokonce v klidu vypít svou oblíbenou odpolední kávu pod jabloní při čtení denního http://envispot.cz/mereni-denniho-osvetleni/ tisku. V klidu proto, že budete vědět, že se Vašim dětem nic nestane. Že trampolínou s ochrannou sítí zabráníte zbytečným úrazům.

natěšení chlapci

A Vaše děti? Ty už Vás určitě nebudou otravovat s tím, že se nudí! Výlety a jiné akce plánujte a realizujte klidně dál. Ale budete vědět, že tak činit nemusíte každý den. Zbyde i Vám čas na zasloužený odpočinek po vyčerpávajícím dnu v práci. A Vaše děti budou i s úkoly hotovy velmi brzy. To proto, že vědí, že na ně čeká trampolína se sítí! A jak se stanou poslušnými a aktivními při domácích činnostech. Čeká na ně přece odměna v podobě trampolíny na zahradě!

Na vlastní kůži poznáte, že chod Vašich všedních dnů se rázem změní, pokud dodržíte důsledně podmínky k tomu, aby se trampolína se sítí stala odměnou.

Jeden problém ale může nastat. To je pravda. Možná budete muset určovat čas pro používání trampolíny, když se u trampolíny se sítí sejde více dětí najednou. Mohou se totiž začít mezi dohadovat. Ale s tím si také můžete poradit. Určíte jim čas strávený na trampolíně se sítí, nebo koupíte dvě. Nakonec zahradu máte velkou, ne?