Pečujte o svůj bazén

Mít tak vlastní bazén…
Mnoho lidí během léta vyráží do bazénů. Koupaliště jsou narvaná k prasknutí, je to tam doslova hlava na hlavě, a to dokáže zážitek ze studené vody docela zkazit. Naštěstí dnes už nemusíte spoléhat na to, až bude otevřené koupaliště, a můžete se koupat v klidu u vás doma. Stačí mít jen svůj vlastní bazén. Máte zahradu nebo dvorek? Pak vám v cestě za vlastním bazénem nic nebrání. Trh dnes nabízí stovky různých bazénů, ze kterých můžete vybírat. Stačí si vybrat ten, který vám bude nejvíc vyhovovat.

dno bazénu

Napuštěním to nekončí, naopak
Kdo si pořídil vlastní bazén určitě ví, že se o něj musí starat. Nikdo se asi nechce koupat v zelené vodě plné řas a nepořádku, protože pobyt v takové vodě může způsobit člověku řadu zdravotních problémů. Neriskujte a starejte se o svůj bazén tak, jak je třeba. K tomu vám pomůže jedině bazénová chemie.

Bez ní se neobejdete. Každý bazén potřebuje

  • Mořskou sůl, která zbavuje vodu bakterií a řas
  • pH roztoky
  • Chlor
  • Bromové tablety
  • Čistič filtrů
  • Vonné esence do vířivky

kuchyňská sůl

Pokud budete pravidelně o vodu ve svém bazénu pečovat, určitě vám nezezelená, a řasy v ní opravdu nenajdete. Pravidelně dezinfikujte pomocí vhodných přípravků kompletně celý bazén a vyhnete se tak zelené páchnoucí vodě. Vyberte si u nás kompletní péči o bazénovou vodu včetně filtrací, přípravků do jezírek dokonce i protiproudy. Nabízíme kompletní péči o vodu za dobré ceny. Pokud si nevíte rady, co k čemu slouží a jaké řešení pro vás bude to nejlepší, rádi vám poradíme. O bazénech a péči o ně víme naprosto všechno. Za roky, které působíme na trhu, jsme pomohli mnoha zákazníkům vyčistit jejich bazény, díky čemuž si mohli dopřát skvělé koupání přímo u sebe doma. Zapomeňte na experimenty s chemií od neznámých výrobců, a vsaďte na jistotu od ověřeného dodavatele. Víme, co prodáváme, a víme, co máte použít.