Bezúdržbový, moderní a bezpečný plot

Povinnost oplotit svůj pozemek sice podle zákona nemáte, ale mít svůj pozemek a majetek chráněný je vždycky lepší. Plotem dáváte ostatním najevo, že co je za ním, je vaše. Plot chrání pozemek před cizími zvířaty, před zloději a v některých případech i před nepříznivými vlivy počasí. Ne každý plot ale toto všechno zvládne. Betonový plot ano. Betonové ploty na klíč montazmpc.cz od nás vám dodají bezpečí a ochranu vašeho majetku před vším negativním, co by vám mohlo zasahovat do vašeho vlastnického práva.

dřevěný plot

Beton je pevný a odolný
Klasické ploty jsou poměrně drahé, a ne každému se líbí. Hůře se na ně shání nějaká zástěna, aby vám poskytl potřebné soukromí. S betonovým plotem vás nic takového nečeká. Vyberete si u nás ten, který se vám nejvíce líbí, a zbytek necháte na nás. Proč si vybrat právě beton? Je pevný a něco vydrží. Je docela těžké ho přelézt pro nezvané návštěvníky, a působí jako větrolam. To oceníte zejména v případě, že bydlíte někde na samotě, kde hodně fouká. Betonový plot dokáže nárazům větru odolávat, a vy už tak nebudete muset hledat svoje věci někde jinde.

Beton je celistvá vrstva, takže přes něj nikdo neuvidí. Chcete mít absolutní soukromí? Pak je betonový plot pro vás tou nejlepší volbou.

nový plot

Po likvidaci vašeho starého plotu zaměříme nový, a pokud budete souhlasit s materiálem, dobou realizace i s cenou, můžeme začít. Vyhubíme základy a upevníme betonové dílce do základů. Můžeme vám dodat i branku či bránu.
Plot můžete mít celý z betonu, případně můžete zvolit jiný druh výplně – nejčastěji jde o dřevo v mnoha provedeních. Již hotové ploty si můžete prohlédnout na našem webu, mohou vám posloužit jako inspirace.

Bez údržby
Mnoho lidí volí tento druh plotu i proto, že je bezúdržbový. Počasí a stáří se na něm sice za mnoho let podepíše taky, ale ne tolik jako na dřevě. Chcete eliminovat riziko zabarvení? Stačí plot jednoduše přejít barvou.