Problémy s financemi řešíme do 24 hodin

Čekali byste v bance na vyřízení měsíce nebo týdny? U nás to jde během pár hodin. Peníze dokonce můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy. Celé vyřízení je opravdu rychlé a na to, že se jedná o úvěr, kdy ručíte nemovitostí, je to opravdu obdivuhodný výkon. Pro naše klienty uděláme vše. Zajistíme pro vás výhodné podmínky, garantujeme nízké sazby po celou dobu splácení. Dobu splatnosti se snažíme prodlužovat, takže můžete splácet třeba až 30 let, což jistě znáte i z běžných bankovních domů, kde vám to možná již nabídli. Ovšem pokud jste v bankách narazili na překážku, tak jsou to možná nízké příjmy, kvůli kterým nezískáte peníze, nebo jsou to registry dlužníků, které projíždějí a jakmile tam máte záznam, peníze nezískáte. K tomu, abyste tam byli zapsáni, stačí jedna opožděná splátka nebo nezaplacená faktura.
pětset euro

Základní rozdělení úvěrů:

v Spotřebitelský úvěr – pro běžné občany. Tento typ úvěru se nazývá jako nebankovní hypotéka. Zajistíme vám exkluzivní podmínky, nízkou splátku s úrokovou sazbou od 7% p.a. pro klienty se záznamem a dokonce pro vás máme připravenou ještě lepší úrokovou sazbu a to již od 4% p.a. v případě, že nemáte záznam nebo se jedná pouze o nějakou drobnost.

v Podnikatelský úvěr – pro firmy, podnikatele nebo OSVČ. Finance získané za ručení nemovitostí se používají do podnikání. Můžete s nimi hradit běžné výdaje ve firmě, uhradit závazky, faktury, zdravotní a sociální, dokonce i exekuce nebo naopak nakoupit majetek. Nebankovní americká hypotéka pomůže každému bez otázek. Nemusíte dokládat daňová přiznání.
tři dolary na pc

Nejvýhodnější podmínky na trhu

Peníze občas potřebuje každý z nás. Dostali jste se do nežádoucí situace a v bance vám nepůjčí? V tom případě máte i jiná východiska. Naše společnost je tradiční, spolehlivá a soukromá, ale poskytuje stejně výhodné podmínky, jako jsou v bankách, proto jsme jejich konkurence. Neřešíme registry ani nízké příjmy, pro nás je důležité, že každý měsíc budete moci splácet. Nic víc vědět nepotřebujeme, takže ani nikdo nebude zkoumat, na co peníze potřebujete.