Zatočme s bakteriemi

V dnešní době je moderní propagovat jízdu městskou hromadnou dopravou, například proto abychom šetřili životní prostředí, své auto, peněženku i naše nervy. Ale řekněme si to na rovinu, když vystoupíme z MDH a dostaneme chuť na něco dobrého nebo je čas oběda nejradši bychom sáhli pro nějakou tyčinku či ovoce do tašky a ihned se do ní zakousli. Ale v tom si najednou uvědomíme, že ještě před minutou jsme stáli v přecpaném vagonu MHD mačkali se na ostatní lidi a dotýkali se jich.
hamburger v ruce
A co teď? Veřejné záchody tu nejsou, domů je to daleko a do práce už se nám vracet nechce. Ale bohužel bakterie na rukou nám pořád zůstávají. Jedno z nejlepších řešení je nosit stále při sobě antibakteriální gel. Je malý, a tak se nám vejde do kabelky či do kapsy. Stačí ho použít jen malé množství, ale můžeme tak předejít velkým problémům, určitě se hodí i pro děti na různé výlety. Antibakteriální gel je určitě dobrým společníkem i na letní festivaly, voda na umytí rukou není většinou k dispozici tak se vyplatí ho mít s sebou.
Výrobci nám nabízejí mnoho antibakteriálních gelů v různém cenovém rozpětí, každý si může vybrat svou oblíbenou barvu, vůni či nějakou preferovanou značku. Existují například i antibakteriální ubrousky, ty se hodí zvláště pokud se bojíme, že by se nám mohla lahvička s gelem náhle otevřít. Výrobci antibakteriálních přípravků nám zaručují, že se po použití zbavíme až 99.9 % bakterií.
gel na ruce
Používání antibakteriálních gelů je velmi módní a trendy svědčí o tom i množství nabízených gelů na našem trhu. Antibakteriální gely nám nabízejí i přední značkový výrobci, a to hlavně proto aby si z nabídky mohli vybrat i více nároční spotřebitelé. Ale většinou se jedná pouze o marketingový tah a ve složení dražších antibakteriálních gelů nenajdeme nic exkluzivnějšího než v ostatních přípravcích.