Univerzální a přesto netradiční

Pátráte po novém kousku do vaší kolekce doplňků a zatoužili jste právě po kabelce. Jste vítáni! Jakou ale vybrat? Přály byste si kousek, který můžete nosit k různému oblečení, avšak nechcete zase sáhnout po černé barvě. Bílá je také neutrální, ale je velmi nepraktická, protože se rychle ušpiní a špatně se udržuje. Která barva si vás získá? No přeci tahle ! Šedá barva nepůsobí rozhodně tak smutně a usedle jako barva černá, a přitom ji hravě zkombinujete i s velmi výrazným oblečením. Kolik šedých kabelek máte ve svém šatníku? Žádnou? Je nejvyšší čas to napravit! K bílému kostýmku, nebo k černým šatům je šedá barva kabelky přesně to pravé. A nemusíte se bát, že taková kabelka bude působit fádním dojmem. Vybrat si můžete i tu, která je vyzdobena zajímavým motivem nebo vzorem. I šedá kabelka jde ruku v ruce s dnešními trendy!

šedá kabelka

Dost už bylo černobílé

Jste světlou výjimkou mezi ženami a váš šatník neobsahuje desítky kabelek nejrůznějšího provedení, barev a stylů. Máte jen pár kousků, a to ve velmi neutrální barvě a jednoduchém stylu, aby bylo snadné je zkombinovat s jakýmkoliv kouskem oblečení. Budeme hádat. Máte doma celkem čtyři kabelky. Tři z nich jsou černé a jedna je bílá. Liší se pouze svou velikostí. Až budete vybírat nový kus, můžete vyzkoušet drobnou změnu. Zvolte šedou barvu! I ta si vás získá pro svou praktičnost. Šedá barva se hodí k většině ostatních barev, a proto se jí vůbec nemusíte bát. Přesto má jednu nespornou výhodu. Není to barva černá, která působí příliš smutně a formálně a zároveň se vám bude udržovat v čistotě mnohem snadněji než kabelka bílá.

tmavě šedá kabelka

Kvalita za příznivé ceny

Kabelky, které naleznete v nabídce, vás ochromí nejen zajímavými vzory, ale i velmi vlídnou cenou. Při tak výhodné ceně se vůbec nemusíte bát pořídit si do svého šatníku nový kousek. Nebo hned několik kousků?