Šetříme místo díky patrové posteli

Obecně platí, že více dětí v domácnosti znamená nejen více starostí a povinností s nimi, ale i méně prostoru, který je potřeba ušetřit pro jejich pohodlí. V dětském pokoji toto pravidlo patří o to více, protože platí, že je velký rozdíl, pokud se v něm nachází pouze jedno dítě nebo ho sdílí hned několik.
Jestli máte doma dvě děti, které mezi sebou bojují o každý prostor v jejich pokojíku, změňte jeho zařízení tak, aby byly spokojené. A začít můžete výběrem patrové postele.
zrcadlo u postele

Větší soukromí a stabilita dřeva jsou na prvním místě

Pokud pro vaše ratolesti hledáte ideální postel, věřte, že patrové postele jsou něčím, čemu neodolají. Pro všechny sourozence je nejdůležitější to, aby měly čas od času i soukromí, které jim nebude nikdo brát.
Nepochybujte o tom, že s výběrem tohoto nábytku ho konečně i dosáhnou.Nejen v noci, ale i přes den si může každý zvlášť dopřát menší relax ve své posteli a užít si tak chvilku pohody, kterou stráví nad činností, jakou je čtení, hraní nebo odpolední spánek.
Neméně důležitým faktem je i to, že je v každém ohledu potřeba poskytnout dětem stabilní řešení jejich lůžka. S materiálem, jakým je masivní dřevo, budou spokojeni všichni členové domácnosti. Rodiče budou mít jistotu, že jejich děti spí na kvalitní a odolné posteli a děti nebudou mít obavy z toho, že by byla jejich postel nebezpečná.
polibek od zrzouna

Pro ochranu neklidného spaní

I když je pravdou, že starší děti už spí celou noci, ne vždy je jejich spánek zcela klidný. Mnoho z nich se v průběhu spánku až příliš otáčí, hledá si polohu, která by byla uspokojivá a rovněž zápasí i s tím, jestli se zakrýt peřinou nebo nikoliv. Aby byla jejich neklidná fáze spánku pro nich bezpečná, disponuje každá postel ochrannou zábranou.

Barvu, ať si zvolí dle libosti

Váš vkus se nemusí vždy ztotožňovat s požadavky vašich ratolestí. Aby byly spokojené především vaše děti, nabídněte jim možnost vybrat si design jejich postele dle toho, co se líbí jim. Na výběr mají z bílé lakované, přírodního provedení, moderního šedého odstínu, ale i dřeva, jakým je ořech, dub, olše nebo buk.
A pokud jich klasikou neuspokojíte, rozhlédnout se můžou i v nabídce barev, jakými jsou modrá, růžová nebo zelená.