Hadice i pro vaši zahradu

Pokud vlastníte zahradu, je vám známo, že se bez příslušenství, které na ní využijete denně jednoduše neobejdete. Tím nejzákladnějším je rozhodně hadice, kterou musíte mít vždy po ruce a která vám současně poslouží i jako šikovný pomocník k vašemu bazénu.

hadice

Odolný plast za všech podmínek

Abyste byli s vaším sortimentem spokojeni, je potřeba si uvědomit, že musí být funkční i řadu let. O to se postarají https://eshop.techneco.eu/Hadice, které se specializují na odolný a rovněž pružný plast takzvaných husích krků.
V sortimentu nalezete 2 základní průměry, které jsou na trhu dostupné a nejvíce vyhledávané. Zvolte si potřebnou délku, která bude pro velikost vaší zahrady nebo bazénu tou ideální a využívejte ji jako příslušenství, které vám práci s bazénovým vysavačem usnadní.
Nezapomínejte si však pořídit i teleskopickou tyč, díky které se čištění bazénu stane pohodlnější a rychlejší.

Hadice pro vypouštění bazénu

Kromě těch klasických, je dobré mít na zahradě i takovou, která vám váš bazén vypustí. Po ukončení letní sezóny, je potřeba zbavit se vody (v některých případech alespoň částečně) ve vaší nádrži a k tomu vám bude velmi nápomocná právě ta vypouštěcí.

balonky

Vybírejte i z barevných odstínů

Každý díl bazénové hadice je vybavený pevnou koncovkou, na kterou můžete napojit veškeré bazénové nástavce a příslušenství k bazénu.
Liší se však nejen svou velikostí, ale i barvou. Na výběr máte z modré, černé nebo klasické bílé barvy a závisí na vás, která vám vaši zahradu sladí do perfektního celku. Obraťte se na ověřený obchod, ve kterém nalezete kvalitní hadice a všechny nezbytné prvky, které k nim pochopitelně patří.
Kromě náhradních koncovek nalezete v nabídce i různé spojky nebo spony.Ty můžete kdykoliv vyměnit a dle potřeby využívat hadici tak, jak si budete přát. Ať už se bude jednat o čištění bazénu nebo jeho finální vypouštění.