Opravdový záchod pro kočky

Kočky jsou roztomilé, mazlivé, věrné i svérázné. Ochočená domácí kočička se stane součástí rodiny stejně jako pes. A navíc se s ní nemusí chodit ven, ji vyvenčit, za každého počasí. Ideální mazlíček. Kočky svou potřebu vykonávají ale doma do speciálních kočičích záchodků. Jde o plastové mísy, ve kterých je písek. V písku pak zůstávají zahrabané exkrementy, dokud písek nevyměníte. Což není úplně hygienické a hlavně to zrovna dvakrát nejlíp nevoní. I přestože budete toaletu vymývat a čistit pravidelně, kdokoliv k vám přijde na návštěvu, hned bude vědět, že doma máte kočičku. Právě i z tohoto důvodu, si lidé pořízení kočky domů nakonec rozmyslí a zvolí jiné zvířátko do domácnosti. Pro milovníky koček, však na trh vstoupila novinka v podobě robotické kočičí toalety. A splachovací záchod pro kočky, je řešení. Už žádný zápach a bobky v písku.
hlava kočky

Chytré řešení

I když je to trošku úsměvné, opravdu existují splachovací záchody pro kočky. Tím, že se po vykonání potřeby záchod spláchne, vám naprosto odpadají starosti s kočičím záchodem, jeho úklidem a hlavně bude pryč jakýkoliv nepříjemný kočičí zápach. Ideální do domácností například s malými dětmi. Je to chytré a také hygienické řešení. Samozdřejmě musíte počítat s tím, že za takovou vymoženost si oproti klasickému kočičímu záchodku připlatíme, každopádně to stojí za to a každý, kdo si oblíbil kočky, to jistě ocení.
kočka na wc

Jak to funguje

Kočičí záchod musíte samozdřejmě připojit na vodu. Nejlepší umístnění tak bude v koupelně. Celé to funguje velmi jednoduše a pro kočku se nic moc nemění. Pro vás ovšem hodně. Odpadne vám úplně čištění a úklid záchodu. Toaleta je automatická a sama se i čistí, vám stačí zmáčknout správný knoflík. V toaletě nechybí písek, aby kočka nezaznamenala změnu a neměla tak problém. Po jejím odchodu se ovšem záchod automaticky spláchne, písek se vyčistí a následně také usuší. Vše čisté a hygienické a rychlé.