Nuda v Mikulově? Nikdy!

Chystáte se na dovolenou na jižní Moravu? Potom byste určitě měli navštívit město Mikulov, které je známé jako vinařské město, s četnými vinnými sklepy a dlouhými vinicemi. Nicméně nachází se zde i mnohé historické památky, které byste měli během svého života vidět.
Ideální čas, kdy tento kraj navštívit je jaro nebo léto, neboť budete svědky nádherného probouzení přírody a sklizně vinné révy. Ubytování mikulov a okolí https://mikulov.galant.cz/ je mnoho. Ovšem nejlepší variantou pro vás jistě bude hotel Galant, který je nejlepší a nejznámější v celém okolí. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, díky kterému si dovolenou užijete, jak jen nejlíp to půjde, neboť se jedná o moderní a čisté ubytování, s příjemným personálem. Rozhodnete-li se zde ubytovat, nabízí se vám celá řada aktivit, kterými můžete trávit čas.
vinice a západ slunce
Samotný hotel nabízí velké využití. Mezi návštěvníky je nejoblíbenější wellness, sauny a masáže, které ocení nejen ti, kteří se rozhodli zde strávit romantický víkend. Dospělí, kteří mají rádi peprnější druh zábavy, jistě ocení, že součástí hotelového komplexu je vinárna a pivovar, kde není problém domluvit si prohlídku nebo degustaci.
Zajímavé varianty, jak trávit čas naleznete i mimo samotný hotel. Ve volných chvílích se můžete zabavit dlouhými a romantickými procházkami po vinicích, nebo návštěvou některé historické památky. Všechny procházky můžete spojit i s řízenou degustací místního vína. Garantuji vám, že zklamaní určitě nebudete. Milovníci pěších procházek jistě ocení i křížovou cestu vedoucí ke kapli Božího hrobu, nebo přírodní rezervaci Svatý kopeček.
masáž ženy
Pokud máte raději historické památky, určitě byste měli navštívit Kapli svatého Šebestiána, Ditrichštejnskou hrobku, židovský hřbitov nebo místní zámek. Všechny tyto památky mají zajímavou historii a stojí za to je navštívit.