Nikdy nekončící oslava

Zima sice teprve končí, ale už je nejvyšší čas spřádat plány na léto. Zvláště pokud jste organizátorem letních festivalů nebo velkých společenských akcí, jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy, potřebujete plánovat dostatečně dopředu. Všechno potřebné vybavení si musíte zajistit včas, aby vše bylo připravené a v pořádku, až se bude akce konat. Kromě různého festivalového vybavení budete potřebovat i zdroj energie, který vás v průběhu nezklame. Nabízíme vám pronájem elektrocentrál, které vám zajistí nepřetržitý zdroj elektrického proudu po celu dobu konání vaší akce.

kabely

Vaší výhodou je, že kromě pronájmu nabízíme k zapůjčeným elektrocentrálám i kompletní servis, dovoz na místo, instalaci a zapojení, zprovoznění a odvoz po skončení akce. Pokud se v průběhu konání cokoliv porouchá, vyšleme naše techniky, aby okamžitě zjednali nápravu. S námi se nemusíte bát selhání, jsme připraveni na všechny možné situace. Tuto jistotu a všechny výše uvedené služby jsou započítány v ceně půjčovného, u nás nenajdete žádné skryté poplatky. Cena se samozřejmě odvíjí od doby, na kterou si budete chtít centrálu zapůjčit, a od výkonu, který budete potřebovat. Finální ceny stanovujeme individuálně, můžete nám zaslat nezávaznou poptávku již dnes. Zvažujete-li opakovanou nebo dlouhodobou spolupráci, ceny pro vás budou výhodnější. Můžeme uzavřít smlouvu a upravit ceny tak, aby byly výhodné pro obě strany.

rozvodovna

Chcete si rovnou pořídit vlastní zdroj? Ani to není problém, kromě pronájmu si u nás agregáty a elektrocentrály můžete i zakoupit, včetně různého příslušenství a náhradních dílů. Po nákupu vám bude k dispozici technik, který vás zaškolí a ukáže vám, jak se zdrojem zacházet, jak jej zprovoznit a používat. Náš servisní tým je vám k dispozici v případě poruch nebo jiných potíží, se kterými si nedokážete sami poradit.