Jak ozvučit svatbu?


Chystáte svatbu, ale nevíte jak na ni zajistit hudbu? Není divu! Možností je tolik a jednu z nich si vybrat může být opravdu těžké. Obzvláště v momentě, kdy si uvědomíte, že se jedná o cenově podstatně rozdílné varianty.

hudební nástroj

První možností, jak ozvučit akci tohoto charakteru, je stáhnout si písničky pustit je přes rádio, nebo klasickou reproduktorovou soustavu. Přitom způsobů, jak zajistit písničky, je celá řada. První variantou je stáhnout si písničky z největšího písničkového úložiště na světě – youtube. Proto, abyste mohli stahovat písničky odtud, existuje downloader youtube. Další možností jak obstarat písničky, je pustit je z klasického CD disku, nebo rádia. Nicméně v obou případech jste limitování písničkami, které jsou buď na CD, nebo aktuálně v rádiu hrají. Každopádně pustit si písničky z reproduktorů je nejlevnější variantou.

tančící žena

Další variantou je najmout si hudební kapelu. Tento způsob má hned několik výhod. Živá hudba celou akci ozvláštní a oživí, nicméně se také jedná o podstatně dražší variantu. Musíte zaplatit každého člena kapely, což se může vyšplhat i na několik desítek tisíc Korun za noc. Nevýhodou kromě vysoké ceny je i to, že kapela hraje pouze naučené písničky. Zkrátka, nemůžete si nechat zahrát úplně všechno.

Poslední variantou je najmout si DJ. Tato varianta je příjemným kompromisem mezi první a druhou variantou. Nemusíte se starat o stahování písniček ani o správné ozvučení celého prostoru. DJ má kompletní sestavu, díky které vám perfektně akci ozvučí. Výhodou je i to, že DJ vám zahraje prostě cokoliv, co si zamanete a to, že se nejedná o tak cenově náročnou variantu, jako pozvat si celou kapelu.

Ať už si ovšem vyberete možnost jakoukoliv, měli byste myslet na to, že nejdůležitější ze všeho není cena, ale to, abyste si svatbu co nejvíce užili. Určitě se tak na hudbě nevyplatí šetřit.